با اجرای مانور سراسری؛برق ۵۰ مرکز حساس و مهم استان یزد قطع می‌شود

محمدرضا صحتی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اجرای مانور سراسری و رزمایش کنترل آماده به کار مولدهای اضطراری در استان خبر داد و اظهار کرد: میزان آمادگی ۵۰ مرکز حساس و مهم استان در هفته پدافند غیرعامل با قطع برق سنجیده می شود.

شناسه خبر:۱۴۱۱   سرویس: اجتماعی
تاریخ انتشار:۰۷ آبان ۱۳۹۶ – ۲۹ October 2017
به گزارش کاوش یزد،محمدرضا صحتی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اجرای مانور سراسری و رزمایش کنترل آماده به کار مولدهای اضطراری در استان خبر داد و اظهار کرد: میزان آمادگی ۵۰ مرکز حساس و مهم استان در هفته پدافند غیرعامل با قطع برق سنجیده می شود.
وی از برگزاری مانور سایبری مشترک دو شرکت توزیع و برق منطقه ای، اجرای مانور مدیران صنعت برق، برگزاری سمینار آموزشی با موضوع اهمیت پدافند غیرعامل در هفته دوم آبان ماه خبر داد.
این مسئول یادآور شد: ششم تا ۱۲ آبان ماه به عنوان هفته پدافند غیرعامل نامگذاری شده و هدف آن مصون سازی کشور در برابر تهدیدات دشمن است.
صحتی خودباوری و اقتدار، حصول اطمینان از آمادگی در برابر دشمنان، حفظ سرمایه های کشور با مشارکت مردمی به خصوص در برابر حملات سایبری و  تهدیدات نوین  به همراه استحکام بخشی و صیانت از زیرساخت ها را از دیگر اهداف برنامه های هفته پدافند غیرعامل برشمرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد: افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری و ارتقاء پایداری ملی از ضرورت هایی است که وزارت نیرو در حوزه پدافند غیرعامل به آن توجه ویژه دارد.ایکنا


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 54 = 55