توسعه تنیس شهرستان ها در اولویت است

رئیس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران گفت: توسعه این رشته ورزشی با همکاری هیات ها و مشارکت خیران و بخش خصوصی جزو اولویت هاست که در سال ۱۳۹۷در کشور پیگیری می شود.

مجید شایسته ع در مجمع انتخابات هیات تنیس استان یزد افزود: استعدادیابی ، توجه به رده های پایه در کنار برنامه هایی که در شهرستان ها انجام می شود جزو مسائلی است که پیگیری خواهد شد.
وی با اشاره به نقش آموزش و پرورش در استانها در گسترش تنیس ادامه داد: تعامل با آموزش و پرورش از جمله راه های مهم و غیرقابل انکار برای توسعه این رشته و کشف استعدادهای ورزشی است که باید در استان ها در این ارتباط اقدام های جدی به عمل آید.
این مسوول با قدردانی از فعالیت هیات تنیس یزد تصریح کرد: برای توسعه این رشته در استان با همکاری و حمایت مسوولان در سال های اخیر زیرساخت های خوبی فراهم شده است.
شایسته گفت: هیات تنیس استان یزد در شهرستان ها برای گسترش این رشته کارهای بزرگی انجام داده است ولی کافی نیست و باید همچنان بخاطر ظرفیت های خوبی که وجود دارد بهتر و بیشتر اقدام شود.
در مجمع انتخابات یادشده محمد آرمین با کسب ۱۱ رای از از مجموع ۱۱ رای ماخوذه بار دیگر به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات تنیس استان یزد انتخاب شد.

منبع: ایرنا


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 19 = 25