تکیه بر ظرفیت‌های جوانان کشور را از هر مشکلی دور می‌کند

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با بیان اینکه تکیه به ظرفیت‌های جوانان کشور را از هر مشکلی دور می‌کند گفت: رویکرد هلال احمر تقویت نقش جوانان در امور است.

 به گزارش کاوش یزد، شهاب‌الدین صابونچی در آیین اختتامیه بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر با اشاره به اینکه خودباوری یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید در جامعه ما به وجود آید اظهار داشت: جوانان ما با خودباوری می توانند بزرگترین قله‌های پیشرفت را یک به یک فتح کنند.

وی تصریح کرد: در کشور ما ظرفیت‌های بسیار زیادی در تمام حوزه‌ها نهفته است که هر یک از این ظرفیت‌ها تنها و تنها با خود باوری و با تکیه بر ظرفیت‌های جوانان همین مرز و بوم قابل استحصال و بهره‌برداری است.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر خاطرنشان کرد: در هلال احمر هم اگر جوانان ما به خود باوری برسند، بهترین معرف‌ها برای هلال احمر می‌توانند باشند و وظایف و خدمات مهم این نهاد را به همه جامعه اطلاع رسانی می‌کنند

صابونچی ادامه داد: با توجه به اینکه هر کجایی که بخواهیم نامی از هلال احمر ببریم قطعا باید به نقش جوانان هم تکیه کنیم، لازم است که این به این جوانان و استفاده از ظرفیت‌های آنها بیش از پیش توجه داشته باشیم.

وی عنوان کرد: هلال احمر به دنبال این است که جوانان را به عنوان سرمایه های اصلی خود تقویت کند تا بتواند به اهداف متعالی که برای فعالیت خود ترسیم کرده دست پیدا کند و این مهم هم بدون تقویت نقش جوانان امکان پذیر نیست.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر افزود: برگزاری مسابقاتی از جمله مسابقات رفاقت مهر که با حضور جوانان از سراسر کشور برگزار می‌شود هم یکی از همین جنبه‌های توجه به نقش جوانان در فعالیت‌های هلال احمر است.

صابونچی با اشاره به اینکه یزد میزبانی بسیار خوبی از این دوره مسابقات داشته عنوان کرد: خوشبختانه استان یزد یکی از استان‌های پیشرو و فعال در حوزه هلال احمر به ویژه در زمینه جوانان است.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

79 + = 83