حادثه هواپیمایی در اهواز ختم به خیر شد / موتور هواپیما آتش گرفت / فرود اضطراری ۱۵ دقیقه پس از پرواز

یک فروند هواپیمای مربوط به شرکت هواپیمایی زاگرس ایر که در مسیر اهواز- مشهد دچار مشکل شده بود به سلامت در فرودگاه اهواز به زمین نشست. مدیر کل فرودگاه‌های خوزستان اظهار داشت:این هواپیما با ۱۶۱ مسافر در ساعت ۲۳:۲۰ پنجشنبه شب پس از برخاستن از باند فرودگاه اهواز یکی از موتور‌های آن دچار آتش سوزی شد که بلافاصله خلبان آن درخواست فرود اضطراری کرد.

مدیر کل فرودگاه‌های استان خوزستان بامداد جمعه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:این هواپیما با ۱۶۱ مسافر در ساعت ۲۳:۲۰ پنجشنبه شب پس از برخاستن از باند فرودگاه اهواز یکی از موتور‌های آن دچار آتش سوزی شد که بلافاصله خلبان آن درخواست فرود اضطراری کرد.
محمد رضا رضائی افزود: با تدابیر اندیشیده شده در فرودگاه اهواز هواپیما در ساعت ۲۳:۳۵ به سلامت به زمین نشست و بلافاصله کار ایمن سازی هواپیما انجام و مسافران در سلامت کامل از هواپیما پیاده شدند.
وی گفت: در حال حاضر در تلاش برای جایگزین کردن یک هواپیمای MD برای انتقال مسافران یاد شده به مشهد مقدس هستیم واحتمالا در ساعت ۴:۳۰ دقیقه از اهواز به مشهد پرواز خواهد کرد.
وی گفت: کارشناسان و متخصصان نیز مشغول بررسی و رفع نقص در هواپیمای یاد شده هستند.
در حال حاضر در فرودگاه اهواز روزانه ۹۰ پرواز رفت و برگشت انجام می‌شود و این فرودگاه جزو پنج فرودگاه مهم و پر ترافیک کشور محسوب می‌شود.

یک فروند هواپیمای مربوط به شرکت هواپیمایی زاگرس ایر که در مسیر اهواز- مشهد دچار مشکل شده بود به سلامت در فرودگاه اهواز به زمین نشست.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

54 + = 59