دهمین قطار گردشگری هزار و یک شب وارد یزد شد

ورود قطارهای گردشگری به شهر تاریخی جهانی یزد در معرفی ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های ریلی گردشگری کشور به ویژه شهرهای هدف گردشگری در سطح ملی و بین‌المللی نقش بسزایی دارد.سرپرست معاونت گردشگری استان یزد گفت: دهمین قطار گردشگری امروز وارد شهر تاریخی جهانی یزد شد.

شناسه خبر:۱۳۳۸
تاریخ انتشار:۰۴ مهر ۱۳۹۶ – ۰۸:۱۷۲۶ September 2017
به گزارش کاوش یزدمحمدرضا نصیری افزود: قطار گردشگری هزار و یک شب که اول مهر از مرز سرخس وارد استان خراسان‌رضوی شده بود صبح امروز با ۵۷ گردشگر از کشور‌های اروپایی و آسیایی وارد استان یزد شد.
 وی با بیان اینکه مسافران این قطار گردشگری در سفر یک روزه خود به یزد قرار است از بافت و اماکن تاریخی این شهر جهانی بازدید کنند گفت: گردشگران قطار گردشگری هزار و یک شب در یک سفر هشت روزه از شهرهای مشهد، یزد، اصفهان و شیراز بازدید می‌کنند و ۹ مهر کشورمان را ترک خواهند کرد.
 نصیری ادامه داد: ورود قطارهای گردشگری به شهر تاریخی جهانی یزد در معرفی ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های ریلی گردشگری کشور به ویژه شهرهای هدف گردشگری در سطح ملی و بین‌المللی نقش بسزایی دارد.
وی افزود: گردشگران این قطار گردشگری در قالب ۵ گروه و با ملیت‌های انگلیسی، استرالیایی، آلمانی و بلژیکی هستند که صبح امروز پس از ورود به راه‌آهن یزد مورد استقبال مسئولان میراث‌فرهنگی و راه‌آهن استان قرار گرفتند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 18 = 28