رییس جمهور اسراییل: هیولای ایرانی را باید گرسنه نگه داشت!

“ریولین” این اظهارات را در دیدار روز پنج شنبه با مرکل در شهر قدس بیان کرده است.

رییس جمهور اسرائیل در دفاع از اعمال تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران، گفت باید “هیولای” ایرانی را گرسنه نگه داشت تا ثبات در جهان تضمین شود!

به گزارش کاوش یزد  به نقل از وب سایت نیوزویک، ” روون ریولین” روز پنج شنبه – امروز- در دیدار با “آنگلا مرکل” صدر اعظم آلمان در شهر قدس، این اظهارات را بیان کرده است.

او ضمن انتقاد به مرکل بابت نپیوستن به رییس جمهور آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران، در دیدار دوجانبه با او گفته است: از نظر من اکنون زمان پیوستن به تحریم‌های موثر علیه ایران است، نه دور زدن آن.”

او در ادامه افزوده است:” هیولای ایرانی را باید گرسنه نگه داشت نه اینکه به آنها غذا داد. این تنها راه تضمین ثبات در جهان است.”

گفتنی است خبر اظهارات ریولین در رسانه‌های اسراییل با نسخه‌های متفاوتی منتشر شده و در حالی که وب سایت” نیوزویک” به نقل از وب سایت ” تایمز اسراییل”  از واژه ” beast” – حیوان- در خبر استفاده کرده ، وب سایت روزنامه هاآرتص اسراییل از واژه ” Monster” – هیولا- استفاده کرده است.

توهین رییس جمهور اسراییل به ایرانیان: حیوانات ایرانی را باید گرسنه نگه داشت!

“بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر اسراییل نیز امروز در دیدار با مرکل از او به خاطر موضع کشورش در مخالفت با خروج آمریکا از برجام انتقاد کرده و خواستار اقدام مشابه برلین در خروج از برجام شده است.منبع:عصرپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =