فرمانده سپاه الغدیر یزد : حادثه تروریستی اهواز ماهیت واقعی دشمنان نظام را نشان داد

 فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: حادثه کور تروریستی وابستگان استکبار جهانی علیه مردم در جریان رژه یگان‌های مسلح در هفته دفاع مقدس که در شهر اهواز رخ داد، بار دیگر ماهیت واقعی دشمنان انقلاب و کینه آنها به‌نظام اسلامی را نشان داد.

به گزارش کاوش یزد به نقل از ایرنا، سرتیپ دوم فتح‌الله جمیری روز پنجشنبه در همایش حقوقدانان بسیجی که در سالن دادگستری شهرستان یزد برگزار شد، افزود: ماهیت دشمنان بر ترور، تحریم و تهدید قرار دارد که تاکنون به‌رغم دشمنی‌های گسترده به اهداف خود نرسیدند.

وی ادامه داد: باید با هوشیاری و داشتن بینش و بصیرت، گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری باشیم و آماده جانفشانی و مقاومت بود که رمز و راز عزت درگرو ایستادگی و ولایتمداری مردم و مسئولان است.
این یادگار دفاع مقدس تصریح کرد: وحدت مردم و مسئولان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک حقیقت است که باید همواره بین اقشار مختلف مردم و به‌خصوص جوانان گسترش یابد.
جمیری به دستاوردهای دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: ایستادگی ملت و رزمندگان بسیجی عامل اصلی شکست آمریکا در جنگ تحمیلی و بعدازآن در منطقه بود و باید برای پیشرفت کشور به ارزش‌های اسلامی در جامعه بیشتر تکیه کرد.
وی به وابستگی کشورهای حوزه خلیج‌فارس به استکبار جهانی اشاره کرد و یادآور شد: وابستگی یعنی کشورهای حاشیه خلیج‌فارس با یک اشاره آمریکا و غاصبان اسرائیلی از هم می‌پاشد درحالی‌که برخی کشورها همانند لبنان با نیروی قوی حزب‌الله می‌توانند جلوی هرگونه دخالت آمریکا را بگیرند.
در این مراسم همچنین چند برنامه فرهنگی و هنری در خصوص بزرگداشت دفاع مقدس اجرا شد .
هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریور ماه شروع شد و تا ششم مهر ماه ادامه دارد.
استان یزد بر پایه سرشماری آبان سال ۱۳۹۵، یک‌میلیون و ۱۳۸هزار نفر جمعیت دارد که ۸۵ درصد در ۲۱ شهر و بقیه در روستاها و آبادی‌ها و مناطق عشایری زندگی می‌کنند و ۳۰ کانون اقشار بسیجی ازجمله بسیج حقوقدانان در استان فعالیت دارد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

25 + = 31