محسن رضایی در دیدار با خانواده پاسداری که در عملیات تروریستی در مجلس به شهادت رسید انتقام خون شهیدان را از داعش می گیریم


 شهید پاسدار جواد تیموری که برادر بزرگوارش نیز در عملیات مرصاد به شهادت رسیده بود، چهارشنبه گذشته و در سن ۲۶سالگی و در ​ اولین سالگرد ازدواجش پس از مقاومت در برابر تروریست، با دهها گلوله به فیض شهادت نایل آمد.

دکتر محسن رضایی، عصر روز پنجشنبه با حضور در منزل شهید جواد تیموری، با خانواده این شهید پاسدار که در عملیات تروریستی روز گذشته در مجلس شورای اسلامی به شهادت رسید، دیدار کرد و از مجاهدت این شهید مخلص تقدیر کرد.

به گزارش  کاوش یزد دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز پنجشنبه با حضور در منزل شهید جواد تیموری، با خانواده این شهید پاسدار که در عملیات تروریستی روز گذشته در  مجلس شورای اسلامی به شهادت رسید، دیدار کرد.
در این دیدار دکتر محسن رضایی با تبریک و تسلیت شهادت این پاسدار جوان اسلام به خانواده شهیدان تیموری، نابودی تروریست های داعش و آمران کشتار مردان و زنان روزه دار را از خداوند مسالت و بر ضرورت خونخواهی و گرفتن انتقام خون آن شهید پاسدار تأکید کرد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دو جوان شهید از این خانواده تقدیم اسلام و انقلاب شده است و از خدا می خواهم  شهید جواد تیموری و برادرش در بهشت، مهمان حضرت اباعبدالله (ع) باشند.
شهید پاسدار جواد تیموری که برادر بزرگوارش نیز  در عملیات مرصاد به شهادت رسیده بود، دیروز در سن ۲۴سالگی و در ​ اولین سالگرد ازدواجش پس از مقاومت  در برابر تروریست ، با دهها گلوله به فیض شهادت نایل آمد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =