مدیرکل آموزش و پرورش یزد خبر داد؛ تجهیز ۳۵۰۰ کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در یزد

مدیرکل آموزش و پرورش یزد گفت: طبق هماهنگی های انجام شده سه هزار و ۵۰۰ کلاس درس در ۳۸۰ مدرسه استان آماده پذیرائی از میهمانان نوروزی هستند.

به گزارش کاوش یزد،«عباسعلی دانافر» با اشاره به اقدامات انجام شده و در دستور کار اداره کل آموزش و پرورش استان برای استقبال از مسافران نوروزی،‌اظهار کرد: ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان برای پذیرائی از میهمانان نوروزی آماده باش کامل است.

وی افزود: ۹۰۰ نفر از عوامل ستادی، اجرایی، مدیران و عوامل اجرایی مدارس،  خدمات اسکان نوروزی را  تا پایان تعطیلات نوروز۹۸ به میهمانان ارائه می‌کنند .

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در ادامه به استقرار ۱۷ پایگاه پذیرش و  ثبت نام مسافران اشاره کرد و گفت: تمهیدات لازم برای دسترسی آسان مسافران به این پایگاه‌ها فراهم شده است .

دانافر تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال ۱۵ درصد پذیرش مسافران بیشتر از سال قبل انجام شود.

این مسئول با اشاره به آغاز پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی به صورت اینترنتی از ۱۳ تا ۲۴ اسفند خاطرنشان کرد: پذیرش حضوری از ۲۸ اسفند تا ۱۲ فروردین در پایگاه‌های استان یزد انجام می‌شود.

وی با بیان این که‌ عید نوروز ۹۷ به طور متوسط روزانه ۲۲ تا ۲۵ هزار نفر در اسکان های ایجاد شده توسط آموزش و پرورس ساکن شدند،‌ گفت: امسال بیش از سه هزار و ۵۰۰ کلاس درس در ۳۸۰ مدرسه استان یزد آماده پذیرائی از میهمانان نوروزی است .ایرناپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 63 = 73