مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد: مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در استان یزد مستقر می‌شود / تاکید بر لزوم تجهیز آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یزد

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با تاکید بر لزوم تجهیز آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یزد به تکنولوژی روز دنیا، گفت: مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در استان یزد مستقر می‌شود.

شناسه خبر: ۱۵۳۶۷۶۱                 سرویس: ویژه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاوش یزد،محمدرضا نقصان‌محمدی  در آیین تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان یزد با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) و با اشاره به اینکه منابع انسانی و ابزار و ادوات دو چیزی است که در آزمایشگاه فنی و مکانیکی استان یزد باید به آن توجه شود، اظهار داشت: زمانی که منابع انسانی و ابزار و ادوات مرکز فراهم باشد می‌توان بدون هیچ مشکلی و به بهترین نحو کارها را پیشبرد و به اهداف مورد نظر نزدیک شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با بیان اینکه رسالت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان یزد بسیار فراتر از انجام یک آزمایش است، تصریح کرد: مسئولان باید به ‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که این مرکز طبق تکنولوژی‌های روز دنیا پیش‌روی کند تا در انجام امور محوله از دیگر کشورها عقب نمانیم.

رئیس شورای حمل‌ونقل استان یزد خاطرنشان کرد: افرادی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند به ‌نوعی راهبری کنترل کیفی پروژه‌های عمرانی را دست دارند، پس این مسئله نشان از اهمیت کار این عزیزان دارد و باید مشکلاتی که در سر راه آنها برای انجام فعالیت وجود دارد با پیگیری‌های مستمر مرتفع شود.

وی از استقرار مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در استان یزد در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: این مرکز در رابطه با بخش راه و ساختمان فعالیت دارد و به دلیل موقعیت استراتژیک، جغرافیایی و بار ترافیکی استان یزد می تواند با پیوند به سایر دستگاه‌های مرتبط با راه و شهرسازی فعالیت‌های بسیار خوبی در سطح کشور و استان یزد انجام دهد.

نقصان محمدی عملیاتی شدن آزادراه نطنز – یزد – انار از ابتدای امسال را یکی از کارهای بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: در این زمینه نیز نقش آزمایشگاه فنی و مکانیکی خاک دو چندان است زیرا این ‌یکی از پروژه‌ای مهم راه‌سازی در سطح ملی است.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + = 22