مدیرکل مدیریت بحران استان یزد: ۳۰ دستگاه کامیون و تریلر اقلام ضروری به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد

مدیرکل مدیریت بحران استان یزد از ارسال ۳۰ دستگاه کامیون و تریلر اقلام ضروری از یزد به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد و گفت: برای برنامه‌ریزی بهتر لازم است هر گونه ارسال کمک با هلال احمر استان هماهنگ شود.
شناسه خبر: ۱۹۳۲     سرویس: اجتماعی

به گزارش کاوش یزد اظهار داشت: اقلام و اجناس ارسالی جهت کمک به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه، با محوریت جمعیت هلال احمر استان تا روز جمعه توسط ۳۰ دستگاه کامیون و تریلر تحویل شده است.

وی ادامه داد: اقلام ارسال شده شامل ۲۴۶۰ چادر گروهی، شش هزار تخته پتو، ۲۰۰۰ تخته موکت، ۲۶ هزار و ۶۱۶ عدد کنسرو، ۸۰ هزار قرص نان، ۱۳۰۰ شل آب معدنی یک و نیم لیتری، ۱۵۰۰ عدد ست ظروف، ۲۰۰۰ کیلو حلوا ارده و مواردی از این قبیل ارسال شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان یزد افزود: موجودی اقلام اهدایی مردم در انبار هلال احمر استان شامل آب معدنی ۱٫۵ لیتری دو هزار و ۸۹۲ شل، پتو شش هزار و ۴۴۶ تخته، کنسرویجات ۱۱ هزار و ۹۳۸ عدد، البسه پنج هزار و ۲۹۵ ثوب، چادر ۲۵۰ دستگاه، نان خشک ۷۳۷ بسته، فرش و روفرشی و موکت ۴۹۳ تخته، کیک و بیسکوئیت ۲۵۲۷ کارتن، لبنیات ۱۷۳۱ کیلوگرم است.

هادی نسب ادامه داد: بنا بر اعلام ریاست سازمان مدیریت بحران کشور، موجودی مواد خوراکی و غذایی در مناطق زلزله زده به همت مردم نوعدوست کشورمان مازاد بر نیاز است و در حال حاضر نیاز به تأمین پلاستیک، لوازم گرمایشی، لوازم بهداشتی و شیر خشک است.

وی افزود: جمع‌آوری و ارسال کمک‌های نقدی و غیر نقدی همچنان تداوم داشته و به غیر از موارد فوق، کاروان‌هایی بصورت خودجوش کمک‌های مردمی را جمع آوری و به مناطق زلزله زده ارسال و توزیع کرده‌اند که انتظار دارد به منظور برنامه‌ریزی، قبل از ارسال هرگونه محموله‌ای با هلال احمر به شماره تماس ۱۱۲ هماهنگی لازم به عمل آید.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 41 = 46