مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مشکلات جامعه با نگاه خلاقانه و کارآفرینانه قابل حل است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: از طریق اشتراک‌گذاری تجربیات ۴۰ ساله، نگاه خلاقانه و کارآفرینانه می‌توانیم مشکلات فعلی جامعه را برطرف کنیم.

به گزارش کاوش یزد به نقل ازایسنا«محمدحسین ریاحی» در جشن بزرگ انقلاب ویژه جامعه کار و تولید که در دانشکده فنی شریف ابرکوه برگزار شد، ضمن گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی،‌ اظهار کرد: بسیار خرسند از این هستیم که حضور شما مردم فهیم ابرکوه را هر ساله در راهپیمایی ۲۲ بهمن و همچنین جشن بزرگ انقلاب، به ‌صورت گسترده شاهد هستیم.

وی ابراز کرد: در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن، برگ زرین دیگری از انقلاب رقم خورد و ما شاهد ورود به ۴۰ سالگی و به تبلور رسیدن این انقلاب هستیم لذا امیدواریم با اتکا به خداوند و خرد جمعی، بتوانیم عرصه کار و تولید را رونق بخشیده و شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این حوزه باشیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: ما ۴۰ سال را با کوله باری از تجربه در عرصه اقتصادی و اجتماعی پشت سر گذاشتیم که می‌توانیم آن را به اشتراک گذاشته و نواقص و مشکلات احتمالی را با نگاه خلاقانه و کارآفرینانه حل کنیم.

ریاحی ادامه داد: ملت ایران نشان داده است که با اتحاد و همدلی می‌توانیم جامعه خود را در راستای توسعه و پیشرفت هدایت کرده و به جهانیان ثابت کنیم با وجود تمامی مشکلات ۴۰ ساله، مشکلات معیشتی و اقتصادی که امروز گریبان‌گیر قشری از جامعه است، می‌توانیم با همدلی، وحدت و تلاش مسئولین بر مشکلات پیروز شویم.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

21 + = 31